Konkurs! Wygraj nianie elektroniczną firmy Canpol babies

Nie tak dawno pisałam Wam (TUTAJ ) o naszej złotej piątce produktów ułatwiających pierwsze miesiące macierzyństwa. Wśród nich znalazła się niania elektroniczna, która umożliwiała nam swobodne poruszanie się po domu/podwórku w czasie snu naszego Szkraba. Dzięki temu produktowi nie musieliśmy czuwać nad Kacperka łóżeczkiem kontrolując czy śpi spokojnie, gdyż dzięki niani elektronicznej od razu byliśmy informowani o jego przebudzeniu.
Firma Canpol babies, będąca jedną z najbardziej znanych firm na rynku produktów dziecięcych dobrze wie jak dla każdego rodzica ważne jest bezpieczeństwo jego dziecka. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu firma ta wprowadziła na rynek elektroniczną nianie, która sprosta oczekiwaniom każdego z nas.

Elektroniczna niania Canpol babies jest urządzeniem, dzięki któremu rodzice mogą czuć się spokojni o swoje dziecko kiedy śpi lub bawi się w innym pokoju. Służy do monitorowania pomieszczenia, w którym aktualnie przebywa dziecko. Odbiornik rodziców przekazuje rzeczywiste (niezmodyfikowane elektronicznie) odgłosy dziecka.
 Niezawodne działanie urządzenia gwarantują następujące funkcje:
- zasięg do 400 m
- wskaźnik świetlno-dźwiękowy poziomu aktywności dziecka
- wskaźnik świetlny niskiego poziomu baterii
- wskaźnik świetlny zasięgu
- przełącznik częstotliwości radiowych
- wysuwane anteny teleskopowe
- klips umożliwiający mocowanie do paska
- zasilanie bateriami lub poprzez zasilacz sieciowy

Dzięki firmie Canpol babies jedna/jeden z naszych czytelniczek/czytelników zostanie obdarowany tym oto cudownym produktem, który w znacznym stopniu ułatwi Wam swobodne wykonywanie domowych obowiązków w czasie snu/zabawy dziecka.

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś zdobyć elektroniczną nianię Canpol babies dla swojego dziecka, bądź bliskiej Ci osoby nic prostszego. Zapraszam TUTAJ gdzie wystarczy zgłosić się do zabawy.

Uczestnicy przystępując do konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA. na potrzeby Programu: „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA  danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 p.zm)

Powodzenia
Karolina

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kochani, bardzo serdecznie Wam dziękuję za udział w zabawie i już zapraszam na kolejną, która niebawem zawita na FB. Jak wiecie nagroda jest tylko jedna i z tego też powodu tylko jeden z uczestników może zostać nią obdarowany.

Jak też wiecie zwycięzca zabawy nie był wybierany drogą losową, a fundamentalne znaczenie miała odpowiedź udzielona na zadane Wam pytanie. Dziękuję niektórym mamom za pięknie rymowane wierszyki oraz wpisy pokazujące jakie cudowne z Was mamy.

Przyznam szczerze, że dla mnie zwyciężyły dwa wpisy i nie mogłam zdecydować do kogo ma trafić wspomniana nagroda. Po dłuższej dyskusji z koleżanką- już mamą i koleżanką - niedługo będącą mamą wybrałyśmy ten zwycięski wpis.

Gratuluję zwyciężczyni oraz proszę o kontakt na FB (do 28.01.15 godz 0:00) z danymi do wysyłki (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu).Pozdrawiam
Karolina

Udostępnij ten post

7 komentarzy :

 1. Jaaaaa by bardzo chciała taką nianię wygrać. Naprawdę! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. U Nas obeszło się bez Niani, zawsze maluszka miałam przy sobie, a gdy musiałam wyjść o toalety, albo ugotować obiad, to wartę nad Hanią sprawował jej tatuś albo dziadziuś na zmianę z babcią :)
  Teraz sobie tak, myślę, że jak się wyprowadzimy na swoje (mam nadzieję, że jeszcze w tym roku) i będzie drugi dzidziuś (mam nadzieję, że niebawem), to taka elektroniczna niania z pewnością Nam się przyda :)
  Na pewno zainwestuję pieniążki w Canpol, lubię ich produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj przydałaby się nam taka niania bardzo ;-) Zgłaszam się ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super prezencik <3 <3 <3
  Teresa S.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super inicjatywa. My na razie nie bierzemy udziału w konkursie,bo Oli wyrósł a drugie dziecko jeszcze chwilkę... Niech ktoś bardziej potrzebujący skorzysta :) Życzymy powodzenia!
  www.MartynaG.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. zgłoszone ! :) http://soundlymalinkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

the moments of life - Polska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka