Modna mama za małe pieniądze

Znasz to uczucie kiedy patrzysz w lustro i zastanawiasz się kiedy tak na prawdę zatraciłaś samą siebie w sobie? Kiedy patrzysz i nie poznajesz dawnej siebie? Kiedy z zadbanej kobiety z dnia na dzień, małymi kroczkami coraz bliżej Ci do kobiety zmęczonej, niewyspanej i jakby mówiącej "mam dość"? 

W macierzyństwie przychodzą momenty zwątpienia i gorszego samopoczucia. Momenty kiedy czujemy się jak obce osoby i pragnące chociaż na chwilę poczuć się tak świetnie jak jeszcze dwa lata temu. To normalne. Przemęczenie, mieszanka wybuchowa hormonów, oraz natłok obowiązków w pewnym momencie zapędzają nas w kozi róg z którego ciężko wyjść bez kilku łez.

źródło:internet


Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma co udawać przed samą sobą twardzielki, że nie ma co grać osoby idealnej i nie mającej chwil słabości. Każdej z nas to się zdarza i każdej z nas to mija. 

W pierwszych tygodniach największym problemem dla mnie samej był mój wygląd. Matka uroda nie obdarowała mnie pięknymi włosami, a takimi które wymagają prostownicy i dłuższego modelowania. Pięknej skóry również nie dostałam w pakiecie - bez podkładu ani rusz. A na domiar złego będąc niską osobą po ciąży zmieniała mi się figura. Warzyłam o blisko 10 kg mniej niż przed zajściem w ciążę. Wszystkie ciuchy nie dość, że na mnie wisiały to dodatkowo praca biurowa nie dawała mi pola do popisu, a tym samym moje dawne ciuchy nijak pasowały do osoby karmiącej piersią.

Pomimo, że powinnam cieszyć się ze spadku wagi - bo skoro spadła to miała z czego - tak w tych pierwszych miesiącach było to dla mnie utrapienie. Totalnie nie miałam sił, chęci, ani czasu na chodzenie po sklepach, mierzenie, odkładanie, kolejne mierzenie...Młody po 10 minutach płakał, a mąż nie chodził z nami na zakupy, gdyż pracował.

Na szczęście ktoś mądry wpadł na pomysł stworzenia sklepów internetowych, gdzie klient bez wychodzenia z domu ma możliwość kupienia sobie najpotrzebniejszych ciuchów, a gdy okażą się niedopasowane do naszych upodobań, odesłać bez problemu.

Jednym z takich sklepów jest  http://www.hurtowniamegabrand.pl/    
w którym szeroki asortyment pozwala na zakupy dla każdej z nas. Takich sklepów jest coraz więcej i chwała im za to.

Jak to mówią najtrudniejszy pierwszy krok. Często boimy się zamawiać bez zobaczenia produktu na własne oczy, bez oceny jakości materiału oraz bez doboru rozmiaru do naszej sylwetki. Sama właśnie tego boje się najbardziej. Dlatego pierwsze co robię to sprawdzenie opcji zwrotu towaru.Jeśli takowa istnieje to moje pozostałe obawy schodzą na dalszy plan 😆 Byc kobietą :)

A jak jest u Was? Macie swoje ulubione sklepy?

pozdrawiam
Karolina

Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

the moments of life - Polska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka